O TryMarkets

TryMarkets poskytuje drobným i institucionálním klientům on-line služby zahrnující, mimo jiné, plnění obchodních pokynů bez zpracování oddělením Dealing-Desk, těsné spready, novinky a grafy, transparentní ceny a špičkového klientského servisu.

Přečíst si více

Kontaktní údaje

  • Adresa: 16 Hutson st., Suite 304, Belize city, Belize
  • Telefon: +1 302 660 0010
  • E-mail:

Předotevírací denní brífinky

Využijte pro své daytradingové strategie naše každodenní forexové zpravodajství a komentáře k dění na globálních devizových a akciových trzích. Sledujte naše ranní tržní průzkumy a technické analýzy a poznejte nadcházející trendy ještě před otevřením devizových trhů.

Každodenní tržní komentáře sestavované našimi odborníky

Denní tržní postřehy jsou jedinečnými on-line analýzami dění před zahájením obchodní seance. Obchodníci si je mohou zdarma stahovat každý den ráno mezi 8:00 a 8:30 GMT.

Díky našim denním brífingům budete přesně informováni o veškerých významných finančních trendech a budete tak během jednotlivých seancí schopni obchodovat maximálně efektivně.

Komentáře TryMarkets k tržnímu dění vydávané před zahájením obchodních seancí pokrývají devizové trhy, nejoblíbenější komodity a hlavní indexy a akciové tituly.

Přihlaste se k odběru bezplatných denních alertů k tržnímu dění

Nechejte si zasílat aktuální tržní postřehy přímo do své e-mailové schránky!

Poznejte TryMarkets

Založte si účet Zkušební verze zdarma

© Všechna práva vyhrazena. TryMarkets.com

Sledujte nás