O TryMarkets

TryMarkets poskytuje drobným i institucionálním klientům on-line služby zahrnující, mimo jiné, plnění obchodních pokynů bez zpracování oddělením Dealing-Desk, těsné spready, novinky a grafy, transparentní ceny a špičkového klientského servisu.

Přečíst si více

Kontaktní údaje

  • Adresa: 16 Hutson st., Suite 304, Belize city, Belize
  • Telefon: +1 302 660 0010
  • E-mail:

O TryMarkets

TryMarkets si vybírá partnery výhradně mezi řádně licencovanými poskytovateli finančních a brokerských služeb. Jelikož naši klienti mohou využívat veškerých nabízených služeb pomocí jedné obchodní platformy, snažíme se zajišťovat pro vás komplexní řešení pro všechny aspekty vašeho působení na finančních trzích.

Naše špičková on-line obchodní platforma byla navržena tak, aby klientům živě streamovala aktuální ceny a umožňovala jim tak obchodovat maximálně rychle a efektivně.

.Svým drobným i institucionálním klientům poskytujeme efektivní on-line služby zahrnující, mimo jiné, přímá plnění obchodních pokynů bez zasílání na dealing desk, těsné spready, tržní zpravodajství, grafy, transparentní ceny a perfektní klientský servis. Díky tomu se TryMarkets stala jednou z nejuznávanějších společností ve světě devizového obchodování.

Naše poslání

stát se předním světovým brokerem pro on-line trading

Vizí TryMarkets je stát se předním poskytovatelem obchodních služeb pro tradery z celého světa, zaměřující se na obchodování měn, kovů a energií. Zároveň také obchodníkům pomáháme s tvorbou dynamických zajišťovacích obchodních strategií a zajišťujeme špičkové nástroje pro řízení rizik. Naší vizí je stát se nejlepším poskytovatelem finančních služeb na světě.

14 let zkušeností

špičková úroveň služeb

Náš tým expertů má za sebou více než 14 let zkušeností a úspěchů při spolupráci s bankovními a finančními institucemi. Vysoká výkonnost a maximální kvalita jsou pro nás při naší práci standardem.

Obchodujeme tím pravým způsobem

TryMarkets je jedním z nejrychleji rostoucích hráčů na celosvětovém devizovém trhu.

Poznejte TryMarkets

Založte si účet Zkušební verze zdarma

© Všechna práva vyhrazena. TryMarkets.com

Sledujte nás